Якою має бути ідеальна жіноча блузка цього літа: основні модні тренди

Гардероб будь-якої жінки повинен бути стильним та ретельно сформованим. Завдяки цьому ви будете гарно виглядати у будь-якій ситуації.

Жіноча блузка заслуговує вашої уваги, адже вона являється основою гардеробу. Як обрати цю річ, орієнтуючись на особливості своєї фігури?

«Пісочний годинник»

Ця фігура вважається дійсно ідеальною. У вас немає ніяких обмежень у питаннях вибору блузки. Можна обрати будь-який колір, тканину, стиль, адже до силуету пасує будь-яка річ. Але ви можете зробити гарний акцент на стрункій талії, якщо оберете правильний крій. Можна доповнити свій образ тоненьким ремінцем. Не варто купувати блузку, що прикрашена занадто великими візерунками. Також відмовтеся від підкладок під плечі, адже правильний силует буде зруйновано.

Широкі стегна

Якщо ваші стегна широкі, а талія струнка, потрібно трохи збільшити верхню частину тіла. Для цього зверніть увагу на блузки, що доповнені підкладками під плечі. Також гарно виглядають рукава-ліхтарики, маленькі декоративні деталі у верхній частині одягу.

Можете купити блузку, що доповнена рюшами та накладними кишенями. Гарно виглядає образ, прикрашений тоненьким ремінцем контрастного відтінку. Виріз повинен бути круглим або квадратним, адже інші варіанти не пасують до такої фігури.

Широкі плечі

Потрібно підкреслити свою жіночність, адже така фігура достатньо чоловіча. Важливо візуально зменшити плечі та закцентувати увагу на талії та стегнах. Варто правильно обрати виріз одягу, який може бути V-образним або круглим. Обов’язково виділіть талію, обрав блузку, що доповнена запахом. Довжина речі повинна сягати середини стегна. Робіть вибір на користь вільного крою та асиметрії. Відмовтеся від клітинки та ліній, адже силует стане ще більш чоловічим.

Повна талія

Такі жінки мають силует, що називають «яблуком». В першу чергу, потрібно замаскувати повну талію. Відмовтеся від приталених моделей та від ремінців. Занадто вільні речі також не підійдуть, адже фігура буде здаватися ще більшою. Ідеальним варіантом будуть блузки-трапеції, що вдало скорегують недоліки фігури. Лінія талії трошки завищена, модель розлітається від бюсту. Вирізи обов’язково повинні бути маленькими. Не варто обирати крупні візерунки, адже вони роблять вас ще товщою.

Варто купити блузку на XOROSHA, щоб доповнити свій гардероб дуже вдалою та стильною річчю. Вона стане основою будь-якого образу, дозволить вам вигідно виділятися із натовпу!