Головні переваги вивчення іноземної мови за методикою Helen Doron English

Вивчення іноземної мови може бути не тільки корисним, а й веселим.

Програма курсів англійської мови для дітей у Солом’янському районі Києва розроблена групою експертів з лінгвістики, викладання англійської та всебічного розвитку дітей. Всі завдання, пісні, мультфільми, розроблені спеціально для викладання за авторською методикою Helen Doron English.

Вивчення англійської для дітей – Солом’янський район Києва

Викладачі центру Helen Doron English є сертифікованими фахівцями, які пройшли навчання у міжнародних тренерів. Вони люблять дітей та викладання English, тому віддаються своїй справі повною мірою. Центр «Англійська Хелен Дорон» пропонує вивчення англійської для дітей на Чоколівці за навчальними програмами відповідно до віку дитини та рівня володіння англійською мовою.

Англійська для найменших

Уроки англійської мови для малюків від 3 місяців до 3 років прищеплюють любов до English як до другої рідної мови. У природному середовищі білінгвізму малюки без особливих зусиль засвоюють англійську. Малята невимушено у веселій ігровій формі спілкуються англійською одне з одним та з викладачем. Природно відбувається розвиток дрібної моторики: практикуються елементи малювання, спеціальні пальчикові ігри для закріплення матеріалу.

Англійська для дошкільнят

Заняття англійської для дітей у Солом’янському районі Києва виховують уважність та посидючість, навчають грамотної вимови, читанню та основам письма. Завдяки комунікативному підходу, формується впевненість дитини у собі, товариськість. Після закінчення курсу English дошкільники набагато легше долають шкільні навантаження.

Англійська для школярів

Діти 6-12 років удосконалюють розмовну англійську мову, правильну вимову, вільне читання, граматику. На уроках діти навчаються вибудовувати стосунки з однолітками та дорослими. Заняття охоплюють вивчення різних тем, багато з яких є новими та цікавими для дітей.

Англійська для підлітків

Старші школярі вдосконалюють знання англійської у творчій та дружній атмосфері. Із зацікавленням працюють над власними та спільними тематичними проєктами, беруть участь у молодіжних програмах. Курси англійської мови для дітей у Солом’янському районі Києва орієнтовані на поглиблене вивчення англійської мови, а також включають корисні знання з різних галузей.

Програма «Англійська Хелен Дорон» передбачає не просто вивчення англійської, а й формування у кожної дитини важливих особистісних, емоційних і соціальних навичок, які знадобляться у житті. Навчання на сучасних курсах – надійна стартова сходинка для дитини на шляху до отримання гарної освіти у найкращих вишах і коледжах.