Яку зачіску зробити наступного разу: корисні поради для чоловіків старше 40 років

Кожна людина має свої притаманні особливості, які базуються на індивідуальності та самовираженості. Але що краще за все зможе підкреслити особливий шарм людини при її першій зустрічі?

Це красива, стильна, сучасна та особлива стрижка. Давайте розглянемо в нашій статті найкращі стрижки для чоловіків за 40, які можна виконати в чоловічій перукарні.

Вік та особливості стрижки або зачіски

Нас навчили тому, що стрижка повинна завжди відповідати нашій віковій категорії. Тобто, чоловікам, які старше 40 років — не підійдуть довгі волосся або якийсь чубчик. Є думка, що найкраще всього робити короткі та зручні зачіски. Давайте розберемось з цим фактом або міфом.

По-перше, треба розуміти основні моменти, які допоможуть підібрати правильну зачіску або стрижку. До них відносять:

Сиве волосся

Дуже часто чоловіки вже за 30 років починають помічати за собою сиві прядки волосся на голові. Воно не повинно бути перешкоджанням перед тим, як виглядати сучасно та стильно.

Проблема вирішується, якщо сиве волосся займає менше як 50% відсотків площі — спеціальною фарбою, яка не проникає в структури. Але, якщо це більше як 50%, то необхідно звернутись до спеціалістів (колористи та барбери) для того, щоб змінити увагу на сивину. Зробити коротку та актуальну стрижку або зачіску.

Випадіння волосся

На жаль, багато чоловіків страждають на алопецію та облисіння дуже рано, коли вік ще молодий (за 40 років). Якщо ви бачите на голлівудських акторах вашого вік товсте та густе волосся, то це скоріше виняток.

Що впливає на випадіння волосся? Стреси, погане харчування, генетична спадковість, паління та алкоголь, хронічні захворювання, гормональний збій та інше. Для того, щоб з коренем прибрати цю проблему, треба відвідувати не тільки барберів, а й ще трихолога, ендокринолога та терапевта.

Зміна зовнішності

Фізіологічно, з кожним роком, коли ми стаємо старіше — наш зовнішній вигляд змінюється і це нормально. Аби зробити ці явища яскравими та гарними, буде достатньо попрацювати над особливою стрижкою або зачіскою.

Види стрижок, які підходять чоловікам за 40

Стрижка цезар

Цезар є короткою стрижкою з чубчиком, який розташований спереду або з лініями окантовки. Вона має особливу відмінність — наявність довгого волосся. Яскравим прикладом є голлівудський актор Джордж Клуні.

Стрижка бокс

Ця стрижка є класичним варіантом спортивного стилю. Вона підійде абсолютно всім чоловікам, які старші за 40 років. Особливо, стрижка підійде якщо ви є любителями оголених скроней та які не люблять довго займатися зачіскою. Наймаксимальніша довжина при цій стрижці десь 4 см, тобто через таку окантовку можна приховати лисину.

Стрижка buzz cut

Buzz Cut підійде для тих, кому необхідно прикрити плями лисини, ця стрижка йде під машинку. Її також можна зробити самостійно вдома за допомогою тримера або спеціальній машинці.

Якщо ви хочете зробити стрижку вдома, то краще вибрати насадку 3 або 6 мм. Краще за все буде — звернутись до спеціалістів, тобто до барберів. Попри позитивних якостей, ще є пару нюансів, про які треба також знати. Зачіска підійде для чоловіків, які мають акуратну форму черепа.

Стрижка андеркат

Андеркат — це одна з сучасних зачісок, яка дуже популярна серед молоді. Але й серед старших чоловіків вона буде дивитись дуже гарно, тому варто звернути увагу і на таку зачіску.

Стрижка сайд парт

Стрижка дуже стара, та вона підійде для чоловіків з гарною густотою волосся. Власне, ті, хто любить цю зачіску, знають, що треба бути дуже терплячим, так як необхідно кожен день робити укладку.

Не бійтесь робити зміни в вашій зовнішності, які вам подобаються. Якщо ви хочете отримати багато яскравих та красивих емоцій — звертайтесь до салону. Барбери та парикмахери зроблять гарну та стильну зачіску, яка підкреслить вашу особистість.

Барбершоп “ЦирульникЪ” надає тільки кваліфіковані та професійні послуги для своїх клієнтів. Майстри мають неперевершені навички, завдяки яким, клієнти завжди приходять до салону. Якщо ви хочете змінити себе, створити для себе новий стиль, попри вік та упередження — приходьте до нас!