Доставка квітів для подруги: основні правила та поради щодо вибору квітів

Людські взаємини — річ тонка і крихка. Щоб зберегти дружні відносини на довгі роки, потрібно враховувати всі нюанси.

Дамам прийнято дарувати квіти, це універсальний подарунок і частина етикету. Зробити приємний сюрприз допоможе доставка квітів Івано-Франківськ, замовити яку можна на roza.if.ua/. Красиво складений букет подарує багато позитивних емоцій.

Поради щодо вибору

Оскільки букет належить подарувати жінці, з якою приятельські стосунки, можна підійти до вибору неформально. Чи не знадобиться дотримання строгих правил, як для бізнес-подарунка. Але перш за все потрібно з’ясувати, які квіти любить винуватиця торжества. Якщо жінка воліє хризантеми або орхідеї всім іншим представникам світу квітів, краще подарувати те, що вона вважає за краще.

Подружці, у якій тяга до нових вражень і нестандартний погляд на життя, можна вручити авангардне творіння флориста. Наприклад, кали або суцвіття бузку з гипсофилой і трояндами. Коли дама дотримується консервативної точки зору, доречно подарувати класичний букет з непарної кількості троянд. Взагалі, троянда — квітка універсальний. Більшості людей ця квітка подобається. А от щодо лілій або хризантем важче вгадати.

Критерії вибору

Слід особливу увагу приділити кольором. Яскраво-червоні суцвіття символізують собою пристрасть. Тому колір може виявитися недоречний для дружнього подарунка. Універсальний варіант в цьому випадку — білі, рожеві і бузкові квіточки. Щодо жовтого забарвлення — багато хто вважає її прикметою розлуки або зради. Тому букети такої колірної гами колір дарують тільки його шанувальникам.

Існує думка, що молоденьким дівчатам варто вручати напіврозкривши суцвіття. Чим жінка старше, тим більш представницьким повинна бути флористична композиція. Універсальна форма букета — напівкругла. Квіти виглядають елегантно і акуратно. Вибір квіткової композиції зазвичай пов’язаний з важливою подією.

Якщо це подарунок на день народження, він може бути з традиційних кольорів типу троянди, мноцветковий або складається з декількох видів квітів з прикрасами. Коли презент пов’язаний із закінченням школи або інституту, підійде більш офіційний букет. Він може містити гербери.

Флористи використовують найрізноманітніші матеріали, щоб зробити гарний букет, несхожий на все. У будь-якому випадку, одержувачка не повинна вважати, що на подарунок витрачені непомірні кошти. Якщо бюджет невеликий, можна купити і одну велику квітку, але піднести його разом з листівкою з поздоровленням. Дарування — не просто акт передачі предмета з рук в руки. Це більшою мірою прояв доброго ставлення і душевного тепла.

Замовити букети ви можете за номерами телефонів:

+38(066)436-95-21 (Viber, WhatsApp)

+38(096)436-95-21

+38(073)436-95-2