Корисні поради щодо вибору вібратора: з якого матеріалу він має бути виготовлений

Незважаючи на широкий асортимент продукції секс-шопів, вібратор залишається найпопулярнішим і затребуваним товаром.

Це обумовлено таким фактором, як простота досягнення оргазму. Вони ідеально підходить як для соло-ігор, так і для сексу з партнером.

Перш, ніж замовити вібратори на lavel.com.ua, розглянемо різновиди цих секс-іграшок:

  • класичний вібратор. Його довжина починається від 12 см. він підійде як для внутрішньої, так і зовнішньої стимуляції;
  • вібропуля. Цей девайс, навпаки, має довжину, що не перевищує 12 см.його можна повністю занурити всередину або використовувати для стимуляції клітора. Він добре поєднується з іншими секс-іграшками і прекрасно носиться в трусиках;
  • вібратори кролики. Вони отримали назву за два відростка у вигляді вушок, розташованих на меншому відгалуженні. Дана модель органічно поєднує дві функції: зовнішню і внутрішню стимуляцію;
  • вакуумно-хвильові. Вони призначені для стимуляції клітора, причому, не торкаючись його безпосередньо, вони дарують спектр яскравих відчуттів, змушуючи оргазми слідувати один за іншим.

Вібратор-це ідеальне пристосування, щоб внести різноманітність в сексуальне життя подружжя з великим сімейним стажем або молодих партнерів. Вони дарують багатогранні відчуття обом учасникам близькості.

Матеріал виготовлення і спосіб управління вібратором

Сучасна промисловість виготовляє секс-іграшки з різних матеріалів. Вони відрізняються не тільки вартістю, але і тактильними відчуттями:

  • найпопулярніший і сучасний матеріал виготовлення-це силікон. Він дарує приємні відчуття при дотику, так як його поверхня злегка бархатиста, схожа на живе тіло;
  • латекс гладкий на дотик, відрізняється чудовим ковзанням і пружністю. Має багату колірну палітру;
  • пластик або полівінілхлорид відрізняється бюджетною вартістю, але вимагає попереднього прогріву до температури тіла. Він не подарує таких тактильних відчуттів, як силікон, але свою функцію виконує непогано;
  • кібер-шкіра-це Секс-іграшки преміум-класу. За тактильним відчуттям вони нітрохи не поступаються справжній людській шкірі. Їх перевагою є простий догляд, але ціна досить висока.

Сучасні секс-іграшки мають кілька способів управління: з пульта, смартфона або кнопкою на корпусі. Є моделі зі змішаним управлінням. Великим попитом користуються девайси на дистанційному управлінні, так як вони добре підходять для ігор з партнером, відкриваючи широкий простір для фантазії.