Яким має бути ідеальний жіночий корсет: корисні поради щодо його вибору

Жіночий корсет – це деталь, що стане невід’ємною частиною вашого образу. Головною задачею цієї речі є коригування фігури, маскування її недоліків.

Корсети жіночі запропоновані у продажу у широкому виборі. Варто уважно віднестися до пошуків того виробу, який вам підходить.

У яких кольорах може оформлюватися корсет?

Ви можете знайти вироби різноманітних кольорів. Роздивимося найбільш розповсюджені варіанти детальніше:

  1. Чорні корсети. Вони підходять для офісного або святкового стилю. Краще надягати корсети з білою блузою, рукава якої достатньо широкі.
  2. Білі корсети. Це головна деталь святкового наряду або ж весільної сукні. Корсети виглядають ніжно та елегантно. Можете звернути увагу на моделі, що доповнені стразами або мереживом.
  3. Червоні корсети. Яскраві або ж глибокі кольори можна зустріти у еротичному комплекті. Не варто доповнювати темним винним корсетом повсякденний образ, адже він вийде занадто зухвалим.
  4. Сині корсети. Світлі небесні відтінки підходять для випускних нарядів. Такий корсет зробить лице більш свіжим, він виглядає ніжно та романтично. Темні кольори підходять на кожний день, ви зможете створити неперевершений образ.

Обирайте саме той колір, який доповнить та завершить ваш образ. Орієнтуйтеся на власні потреби та особливості заходу, щоб не здійснити помилку, вкласти власні гроші у вигідне придбання.

Із яких матеріалів можуть бути виконані корсети?

Корсети діляться на декілька видів у залежності від матеріалу, з якого вони виконані. Можна виділити:

  1. Шкіра. Вони можуть бути як однотонними, так і прикрашеними різними принтами. Шкіра складається з волокон натурального походження (целюлоза та хлопок). Її неможливо відрізнити від справжньої шкіри.
  2. Джинсова тканина. Для прикрашення деніму може використовуватися вишивка або ж квіткові зображення. Дуже часто такі моделі поєднують з шортиками. Корсети гарно підкреслюють груди, гарно виглядають в дуеті з білосніжною блузкою, плечі якої відкриті.
  3. Бархат. Це найкращий варіант для виготовлення вечірнього корсету, якщо мова йде про подію, пов’язану з реконструкцією історичних подій. Вироби прикрашені вишивкою, мереживом, рюшами. Дуже гарно виглядає чорний корсет, доповнений фігурним ліфом. Такі речі часто прикрашають стразами, розмір яких мінімальний.

Обирайте саме той жіночий корсет, який відповідає вашим вимогам, щоб не пошкодувати про своє рішення у подальшому!