Якими мають бути ідеальні трусики для сну: корисні поради щодо їх вибору

До спідньої білизни для сну висувається досить багато вимог, вона повинна мати зручний фасон, відшиватися з гігроскопічних і повітропроникних тканин, при цьому залишатися привабливою зовні та добре переносити численні прання.

Якщо ви ще не знаєте, де купити якісні жіночі бавовняні труси, загляньте в каталог інтернет-магазину Indena: https://indena.com.ua/ua/g4019883-zhenskie-hlopkovye-trusy.

Вибір фасону жіночих бавовняних трусів

Ідеальний варіант для сну — жіночі бавовняні трусики-сліпи. Фасон розроблений так, щоб білизна практично повністю прикривала сідниці. Можуть мати середню або високу посадку, вибір останньої залежить від ваших уподобань. Зручними будуть і кюлоти з низькою посадкою, які є різновидом жіночих сліпів.

Жіночі бавовняні труси-хіпстери легко впізнати за особливостями крою, вони відкривають сідниці лише на третину, мають низьку талію та широкі бокові частини. Можуть відшиватися як із натуральної бавовни, так і з комбінованих тканин. Схожий фасон мають шортики, що відрізняються подовженою нижньою частиною, що дозволяє їм повністю закривати сідниці.

Для сну не рекомендується вибирати спідню білизну, що має тонкі бокові частини, наприклад, стрінги V-подібної форми.

Переваги комбінованих бавовняних жіночих трусиків

Бавовна — натуральний матеріал, що має високі показники гігроскопічності та повітропроникності, проте саме натуральність не дозволяє білизні мати привабливу посадку, а також зберігати форму після прання.

Додавання невеликої кількості еластичних волокон, наприклад, поліестеру, еластану або поліаміду, дозволяє жіночим бавовняним трусам зберігати всі переваги натуральних тканин, при цьому набувати довговічності та практичності.

  1. Завдяки поліестеру білизна добре зберігає форму, первозданний колір і не зминається.
  2. Поліамід додає зносостійкості та еластичності, що робить білизну ще більш зручною для сну.
  3. Еластан позитивно впливає на міцність білизни та її здатність повертати форму після прання.

Для того, щоб бавовняні жіночі труси великого розміру добре пропускали повітря, вміст еластичних волокон не повинен перевищувати 12%.

Більш зручними для сну є трусики із плоскими швами або безшовна білизна. Якщо білизна має мереживні вставки, вони мають бути м’якими та еластичними. Також допускається варіант мережива на бавовняній основі.