Вибираємо сухий корм для кота: яким вимогам він має відповідати

Кожному власнику кішок відомо, що вихованець потребує збалансованого і здорового харчування, яке позначається на здоров’ї вусатого друга.

Серед широкого розмаїття кормів вкрай складно вибрати той, який дійсно підійде вихованцеві. Одним з найвідоміших брендів є італійська лінійка сухих кормів для кішок Monge. Можна подивитися сухий корм Монж для котів в інтернет-магазині «Petkо».

Про корм

Monge — лінійка італійських кормів, представлена в якості збалансованого харчування. Вся продукція виробляється, використовуючи високоякісну сировину натурального походження. Monge — єдина компанія, яка займається виробництвом кормів для кішок на основі тільки свіжої та сушеної м’ясної продукції: курка, індичка, качка. Саме тому корми зберігають всі поживні цінності продуктів, допомагаючи організму вихованця отримати всі необхідні вітаміни і мінерали.

Серед широкого асортименту сухих кормів Monge можна підібрати продукт для кішок різного віку, відштовхуючись від їх фізичного стану. Так, лінійка представлена кормами для кошенят і дорослих котів, для стерилізованих вихованців, для виведення зі шлунка шерсті, а також кормами збалансованого харчування.

У складі кормів відсутні злаки, які здатні викликати у кішки алергію, привести до проблем з шлунково-кишковим трактом, або до порушень функціонування внутрішніх органів.

Переваги

Головними перевагами корму Monge слід вважати:

  1. Для виробництва кормів використовуються тільки натуральні компоненти, зокрема, свіже м’ясо курки, індички, качки, які вирощувалися на власній фермі компанії.
  2. Широке розмаїття лінійки корму Monge, повністю задовольняє життєві потреби кожного вихованця.
  3. Корми наповнені переліком вітамінів і мінералів, необхідних для здоров’я кішки, для росту її шерсті.
  4. Склад корму Monge багатий такими компонентами як риб’ячий жир, вуглеводи, білки і кальцій, отже, вихованець отримує всі необхідні для підтримки імунної системи елементи, а також інгредієнти, що сприяють нормалізації обміну речовин.
  5. Корм відмінно підходить в якості основного продукту харчування для вагітних і годуючих кішок.
  6. Можливість поліпшити апетит вихованця, його загальний стан.

Купуючи сухий корм для кішок Monge, кожен власник отримує високоякісний продукт, виконаний тільки зі свіжих і натуральних продуктів, дотримуючись лояльного цінового діапазону.