Як обрати якісне дитяче ліжко: корисні поради для майбутніх батьків

Дитячі ліжка – це різновид меблі, до вибору якого потрібно віднестися відповідально. Тільки у такому випадку ваша дитина зможе відпочивати у комфортних умовах.

Варто купити ліжка на https://ars.ua/mebli/ditjacha-kimnata/ditjachi-lizhka/ за доступною ціною, щоб облаштувати дитячу кімнату. Роздивимося правила вибору меблі більш детально.

Як обрати дитяче ліжко у залежності від віку дитини?

Це важливий момент у питанні організації спального місця. Дитина повинна відпочивати у комфортних умовах, вільно рухатися. Положення тіла повинно бути природнім.

  1. 0-3 роки. Малюкам обирають дитячі ліжка, що доповнені бортиками. У цьому віці сон дитини неспокійний. Вона може вставати та сідати, сповзати з ліжка і так далі. Бортики захистять дитину від падіння на підлогу.
  2. Від 3-х років. У такому віці можна класти дитину спати на звичайне односпальне ліжко. Також можете звернути увагу на ліжко-горище або модель, що складається із двох ярусів. Ваш вибір залежить від кількості дітей у родині, а також від розмірів кімнати дитини.
  3. Підлітки можуть спати на односпальному ліжку. Якщо ви бажаєте придбати двоярусне ліжко, варто пильнувати за тим, щоб довжина спального місця відповідала зросту дитини, а також мала деякий запас.

Зверніть увагу на ці правила, адже вони допоможуть не зробити помилку. Ви придбаєте саме те ліжко, яке зробить сон дитини повноцінним.

Матеріали, із яких виконане ліжко

Найкращий варіант, звичайно, природні матеріали. Зверніть увагу на ліжка, що виконані із дерева. До складу матеріалу не входять шкідливі компоненти, вони дуже міцні та довговічні.

Приділіть увагу вибору тих матеріалів, що були використані для з’єднання та обробки дерева. Клей, лак, а також емалі руйнують усі переваги натурального дерева. Краще обирати той матеріал, що був просякнутий природними засобами, що створені на основі олії.

Якщо мовити про кріплення, варто обрати стандартні деталі із металу. Вони дуже надійні, тому ліжко буде слугувати набагато довше.

Такі елементи, як оббивка матрацу та постільна білизна, повинні бути виконані із природних матеріалів. Найкращими варіантами можна назвати льон або бавовну. Також популярні тканини, що створені на основі кокосових або інших волокон натурального походження. Головне, щоб матеріал дарував приємні тактильні відчуття.

Обирайте дитяче ліжко дуже уважно. Завдяки цьому вам вдасться вкласти власні гроші у дійсно гідне придбання, про яке не доведеться шкодувати у майбутньому!