Як привчити дитину до горщика: корисні рекомендації для батьків

Для малюка на заміну підгузкам приходить дитячий горщик. Привчити до нього не складно, дотримуючись простих правил.

Якісні дитячі горщики представлені на сайті «Барбос»: https://barbos-toys.com.ua/ua/g106225440-gorschiki.

Привернути увагу дитини можна, використовуючи музикальний дитячий горщик. Він буде сприйматися нею, як іграшка.

Дитячі горщики з музикою виконані із гіпоалергенних міцних матеріалів та пройшли сертифікацію. Музикальні дитячі горщики мають привабливий вигляд та ергономічну форму.

Які бувають дитячі горщики

В продажу дитячі горщики бувають монолітними та розбірними. У другому випадку конструкція складається зі стільця-основи, знімного горщика та зручної кришки. Виріб має яскравий колір та прийдеться до смаку будь-якій дитині.

Музичні горщики мають механізм, який запускає приємну мелодію під час потрапляння до нього вологи. Горщик працює від батарейок та оснащений вбудованим звуковим модулем.

Дитячий горщик: як привчити малюка

Замінюючи підгузок на дитячий горщик, варто робити це влітку. Так дитині буде простіше дослідити зміни у власному тілі. Педіатри рекомендують знайомство із горщиком у віці 18-20 місяців.

Тримати його варто на видному місці. Можна залучати його в іграх, висаджуючи на нього ляльок.

Не можна робити це насильно. Варто пропонувати дитині сходити на нього після пробудження або приймання їжі.

Знайомство із ним починають, коли у малюка вже встановився режим та він будь-яким способом висловлює бажання сходити в туалет.

Музикальний дитячий горщик: переваги

Надійним помічником у цій непростій справі стане музикальний дитячий горщик. Спеціальний механізм, який включається після попадання на нього вологи, допоможе встановити причинно-наслідкові зв’язки, що прискорить процес звикання до ходіння в туалет. Музичний супровід формує рефлекс під час сечовипускання чи дефекації. Дитина звикає до появи приємної мелодії під час певного процесу.

Де краще придбати дитячі горщики з музикою

Якісні дитячі горщики з музикою краще придбати напряму від виробника, що дозволить зекономити кошти та придбати якісну продукцію. Можна надати перевагу конструкції для хлопчика чи дівчинки.

Сертифіковані товари виготовляються із міцного пластику, безпечного для здоров’я. Вони виконують свою функцію тривалий час, не втрачаючи експлуатаційних характеристик.