Як вибрати якісний сухий корм для свого собаки: корисні поради

З чого починається здоров’я? З правильного харчування. Вихованців це теж стосується: збалансоване меню — запорука гарного самопочуття. Але самому складати дієту складно.

Певна пропорція білків та клітковини, наявність всіх корисних мікроелементів, оптимальна кількість калорій… Завдання для професійного ветеринара, правда? Але харчування стає набагато простішим, якщо купити сухий корм для собак на сайті за посиланням.

Переваги

Готовий корм містить усі необхідні речовини для здоров’я вашого улюбленця. Вивірений баланс білків, жирів та вуглеводів, вітаміни, мінерали та інші корисні мікроелементи забезпечать вихованця повноцінним харчуванням.

На пережовування сухого корму йде менше сил, свіжий вимагатиме більшої напруги. А ще сухі гранули зчищають зубний наліт та профілактують хвороби порожнини рота.

Корм зручно зберігати. Жодного холодильника не потрібно, достатньо покласти пакет у недоступному для собак місці.

Розраховувати порцію теж просто: норма вказана на упаковці, і одразу видно необхідну кількість. А пакет завжди можна взяти із собою.

Їжа здається собакам смачною. Вони із задоволенням поглинатимуть сухі печива. Оскільки смаків у продукції багато, вихованець точно не нудьгує.

Як вибрати корм

Це правильно тільки для якісного корму. Неправильно підібраний погано збалансований і може спричинити проблеми із травленням. Потрібно дивитись на ціну. Дешевий корм обертається значними витратами, адже доведеться сплачувати за послуги ветеринара. Краще користуватися продукцією перевірених брендів (Royal Canin, Hills, Josera, Brit Fresh, Pronature, Bosch, Brit Care) та ретельно читати склад. Дорожче, але надійніше.

Зверніть увагу на вік собаки та її розмір. Великим та дрібним породам потрібне різне харчування. Цуценятам-підліткам, дорослим та літнім собакам теж покладено різне меню.

Найактивнішим вихованцям необхідний калорійніший корм. Також придивіться до білка: його має бути трохи більше, ніж у кормі для спокійного собаки.

Існують спеціальні ветеринарні корми для хворих тварин. Проблеми із травленням, алергією, ожиріння потребують окремої дієти.

Де купити

Шукаєте якісний сухий корм в Україні? Загляньте на сайт 101 Далматін. Ціни трохи кусаються порівняно з універмагами, але економити на здоров’ї не можна, та й цінова політика магазину цілком адекватна. У каталозі ви знайдете надійні корми від топових виробників, перевірених ветеринарами, відданими собачниками та просто часом.