Різновиди чоловічої білизни та корисні поради щодо її вибору

У жіночих трусів багато цікавих моделей. У чоловічих варіантів трохи менше, але це часто випадає з уваги сучасних модників. Білизна все одно знаходиться під одягом, правда?

Але гарні труси впливають на самооцінку, змушують почуватися впевненіше, а правильно підібрані носити напрочуд комфортно. Ринки не підійдуть, потрібний професійний магазин чоловічої білизни. Ось тут білизна буває різних видів.

Різновиди

Сімейні труси, вони ж боксери — найдовший варіант, такі собі шорти. Бувають вільними та облягаючими. Деякі називають вільні сімейниками, а облягаючі боксерами, але цей поділ умовний. А ось боксери-брифи завжди облягаючі і трохи коротші.

Хіпси — найуніверсальніший варіант. Вони повністю закривають сідниці та трохи стегна. На них, стегнах, і сидять. В міру облягаючі, з гарною підтримкою геніталій.

Брифи повністю закривають сідниці, але відкривають стегна. Їх можна порівняти із плавками. Зручні та з гарною підтримкою.

Танга іноді називають чоловічим варіантом бікіні. Спереду і ззаду трикутники тканиною, а з боків порожньо, тільки гумка. Така конструкція робить труси максимально непомітними.

Варіант для найтонших і найлегших одягу — стрінги. Спереду схожі на танги, а ззаду відкривають сідниці. Така білизна категорично не підходить для спорту.

Джокстрапи, вони ж джоки, навпаки, суто спортивний варіант. Спереду гульфік захищає органи від усунення та травм. Труси облягаючі, добре вбирають піт.

Вибір

Білизна потрібно брати за розміром. Занадто вільні і дуже тісні труси однаково незручні. Краще вибрати роторну модель, що добре сідає по фігурі, ніж мучитися зі трусами, що звалюються. Занадто малі й зовсім небезпечні: перетискають кровотік і можуть передавити органи.

Тканина – питання спірне. Бавовна відмінно дихає, але деякий відсоток синтетики робить труси еластичнішими. Вони краще сидять по фігурі і дарують комфортніші відчуття. А для занять спортом краще використовувати сучасні просунуті матеріали, а не звичну бавовну.

Форма залежить від постаті. Якщо вона кремезна або м’язова (широкі плечі і відносно вузькі стегна), то будь-яка білизна виглядає добре, але похвалитися подібним здатні не всі. Худорлявим (фігура прямокутником без областей, що випирають) краще відмовитися від боксерів: вони зроблять ноги ще худше, і чоловік стане схожий на курча. Повним чоловікам із округлою фігурою підійдуть лише насінники та боксери-брифи. А людям, чия фігура нагадує перевернутий трикутник (вузькі плечі, важкі стегна), краще носити хіпси та вкорочені боксери.