Історія бренду Premiata: яке саме взуття ви можете придбати

Історія італійського взуттєвого бренду Premiata бере початок у 1885 році. Незважаючи на перехід від ручного до автоматизованого виробництва, компанія залишається відданою принципам.

Вона виробляє оригінальне взуття, яке не вписується у класичні стандарти та руйнує шаблони. Також важливим є дотримання екологічних стандартів і використання перероблених матеріалів.

Асортимент Premiata

За десятиліття свого існування бренд Premiata розробив безліч ексклюзивних моделей взуття. Деякі з них набули культового статусу та стали візитною карткою компанії. Взуття у цих та інших категоріях ви можете придбати на сторінці https://charisma.ua/premiata інтернет-магазину Charisma, який надає чудові можливості для шопінгу.

Серед асортименту можна можна виділити такі категорії:

  • оксфорди без шнурування – шкіряні черевики з незвичайним дизайном;
  • лаковані черевики з ідеально відполірованою дзеркальною поверхнею;
  • чоловічі та жіночі кросівки, вироблені з екологічних матеріалів;
  • жіночі лофери на високій підошві;
  • босоніжки, сандалі, шльопанці – різновиди легкого літнього взуття.

У підбірці представлено лише оригінальне взуття від бренду Premiata з Італії, якість якого не підлягає сумніву. Можна ознайомитись з деталями по кожній моделі, підібрати розмір, колір та інші параметри.

Особливості бренду Premiata

Конкурувати з гігантами міжнародного взуттєвого ринку важко, але італійський бренд Premiata робить це впевнено. Компанія досягла цього завдяки наступним особливостям роботи:

  1. кожна модель взуття ексклюзивна та не схожа на попередні;
  2. для розробників немає кордонів – вони не слідують модним тенденціям, а творять за власною фантазією;
  3. використання лише якісних матеріалів – шкіри, замші;
  4. гра кольорів для створення незвичайного яскравого дизайну.

Останнім часом ринок взуття починає активно переходити на екологічне виробництво з перероблених матеріалів. Бренд Premiata не стоїть осторонь цього процесу, використовує біорозкладну шкіру та нейлон, натуральний каучук. В результаті продукція не забруднює довкілля, а кількість залишків, що викидаються, зводиться до мінімуму.

Компанія Premiata розширює продажі у Європі, Азії та Північній Америці, а українські споживачі також мають можливість купити своє взуття від цього бренду. Для цього не потрібно покидати межі України та відправлятись на шопінг до Мілану чи іншого модного міста, адже все необхідне є в салонах для шопінгу Charisma.