Переваги вживання сухофруктів: чим вони корисні та де їх можна замовити

Сухофрукти – це висушені свіжі плоди, у яких зберігається максимум корисних властивостей.

Вони є чудовим джерелом вітамінів та мінералів, антиоксидантів та харчових волокон. З них можна приготувати екзотичні соуси або вживати їх просто так. Розглянемо найпопулярніші види сухофруктів і розберемося з їхніми корисними властивостями.

Родзинки

У сушеному винограді дуже багато природних цукрів та вітамінів групи В. Також ізюм багатий калієм та залізом. З його допомогою можна привести до норми процес травлення, заповнити запаси енергії в організмі та значно зміцнити імунітет.

Чорнослив

Такий сухофрукт багатий на магній, клітковину, залізо і калій. Він стабілізує процес травлення та покращує роботу серця, зміцнює судини. Також чорнослив має легкий проносний ефект, що дозволить вам позбутися від запорів.

Родзинка

Це сушені вишні або черешня. У складі продукту є чимало антиоксидантів. Також він багатий на вітаміни С і К. За допомогою родзинки ви зміцните імунітет, покращите здоров’я шкіри, зміцните судини.

Курага

Смачні сушені абрикоси, у яких немає кісточок. Продукти багаті калієм, залізом та бета-каротином. Вони покращують зір та стан шкіри, приводять у норму вміст цукру в крові та стабілізують загальне самопочуття. Якісні сухі сніданки та граноли з таким інгредієнтом повинні бути присутніми в вашому раціоні.

Блакитний родзинки

Це сушені ягоди лохини. У їхньому складі присутні антоціани, вітаміни С і Е. Блакитна родзинка зміцнить судини і покращить пам’ять, захистить клітини організму від впливу вільних радикалів.

Фініки

Сушені плоди багаті на клітковину, магній і залізо. Фініки налагодять функціонування шлунково-кишкового тракту, покращать роботу серця, зміцнять пам’ять та позитивно вплинуть на концентрацію уваги.

Інжир

У сухофрукті досить багато клітковини та вітамін, які належать до групи В. Інжир приведе в норму роботу шлунка та покращить травлення. Також йому під силу усунути різні вогнища запалення.

Яблука

Після сушіння яблука зберігають у своєму складі клітковину, вітаміни С та К. Сушені плоди дадуть можливість значно покращити роботу органів травлення. Організм людини насититься цінними компонентами. Також продукт підтримуватиме здоров’я ясен та зубів, тому ви забудете про всілякі проблеми.

Вам варто звернути увагу на корисні та смачні сухофрукти, оскільки ці інгредієнти є надзвичайно корисними для вашого організму. Вони мають чимало цінних компонентів, тому вам вдасться значно покращити загальне самопочуття!