Як обрати якісний електросамокат для всієї родини: корисні поради

Звичайно ж, дитині на дорослому електросамокаті кататися не тільки не зручно, але й небезпечно.

Але якщо в родині є підлітки, то цілком логічно придбати універсальний транспортний засіб, яким будуть користуватися всі члени сім’ї.

Для найменших членів родини

Якщо діти ще досить маленькі, для них краще придбати спеціальні дитячі самокати. Підбирати треба з огляду на зріст та вагу юного райдера. У більшості випадків такі електросамокати мають доступну ціну та відрізняються простотою управління.

Додатково дитячий транспорт відрізняється малою вагою, обмеженнями швидкісного режиму, яскравим дизайном і широкою платформою. Завдяки цим характеристикам катання стає веселою та безпечною подією.

Параметри вибору універсального транспорту

Якщо ж метою є придбання електричного самоката, яким зможуть користуватися всі члени активної сім’ї, варто орієнтуватися на чотири основні параметри:

  • вагу;
  • конструкцію;
  • потужність;
  • розмір коліс.

Розглянемо детальніше всі важливі характеристики, розуміння яких точно допоможе зробити правильний вибір. Зручно та вигідно купити потрібну модель можна в магазині allo.ua в Одесі.

Тип конструкції

Цільний самокат є монолітним. Через це він більш довговічний та менше шумить під час поїздок. Зазвичай такі моделі є легкими, адже в їхній конструкції немає механізмів складання.

Складаний транспортний засіб має дві основні частини, з’єднані спеціальним механізмом. Перевагами є зручність зберігання та транспортування. Але під час поїздок нерівним дорожнім полотном можливе виникнення стороннього шуму.

Розмір коліс

Дорослим користувачам оптимально вибирати для себе електросамокат із розміром коліс 8–10 дюймів: завдяки цьому кататися можна не тільки рівними доріжками, але й частково бездоріжжям.

Додатково варто звернути увагу на вид коліс:

  1. Надувні — здатні мінімізувати дискомфорт під час поїздок нерівними дорогами. До того ж зазвичай вони мають більший діаметр, що може суттєво впливати на вибір. Але камери чутливі до зносу та проколів, тому треба бути готовим до періодичного обслуговування.
  2. Суцільнолиті — довговічні та стійкі до проколів. Але через невеликий діаметр встановлюються на транспортні засоби, призначені для катання рівним асфальтним покриттям.

Вага

Власник має бути готовий до ситуації, коли доведеться переносити пристрій у руках або ж використовувати його як звичайний самокат. Тому не варто купувати модель, вага якої більша за 20 кг. Особливо якщо мова йде про транспорт, яким можуть користуватися жінки та підлітки.

Потужність

Потужний двигун забезпечує швидкий розгін і можливість долати різні перешкоди. Але варто враховувати, що це швидко розряджає акумулятор. Тому потрібно вибирати модель із батареєю більшої ємності, що своєю чергою впливає на ціну.

Для поїздок заради задоволення та розваги можна сміливо вибирати «золоту середину» в плані потужності, ціни та ємності акумулятора.