Яку жилетку носити цієї весни: корисні поради щодо її вибору

Навесні, коли погода така примхлива і мінлива, жилети стають особливо актуальними. Такий одяг має бути у весняному гардеробі кожної жінки.

Жилетки жіночі ефективно захищають від холоду і в той же час не дозволяють перегріватись тілу. Вони можуть використовуватися як окрема річ або як додатковий шар під верхній одяг холодної погоди.

Актуальні моделі

Весною особливо популярні такі види жіночих жилетів:

  1. Стеганий жилет — ідеальний варіант для вогкої вітряної погоди ранньою весною. Він може комбінуватися з пальто оверсайз, якщо надворі дуже холодно. Коли потеплішає, можна носити такий жилет як верхній одяг поверх светра. Додаткова зручність при носінні у сиру погоду забезпечує наявність капюшона. Дуже вдало стьобаний жилет поєднується з джинсами.
  2. Шкіряний жилет виглядає дуже помітно і стильно. Він ідеально поєднується зі шкіряними брюками. Доповнять образ водолазки та кросівки на товстій підошві. Інший варіант: комбінація шкіряного жилета та довгої спідниці у поєднанні з туфлями-човниками. У такому поєднанні шкіряний жилет є елементом вечірнього образу.
  3. Довгі жилети чудово приховують недоліки фігури. Вони вдало комбінуються із штанами широкого фасону та легкими блузами. Також можна поєднувати довгий жилет із сукнею або спідницею міді.
  4. Костюмний жилет є чудовим доповненням повсякденного ділового образу. Така річ добре поєднується з водолазками, сорочками, кюлотами та спідницями.
  5. М’який і теплий жилет твідовий виглядає досить оригінально. Поєднувати його можна з контрастними фактурами, наприклад, шифоновою сукнею.

Вибір

Вибираючи жилет на весну, варто дотримуватись наступних рекомендацій:

  1. Дівчатам невисокого зросту слід вибирати жилет дуже уважно. Оптимальними вважаються моделі жилетів довжиною нижче сідниць, але вище за коліно. Довшіші моделі візуально вкорочують фігуру і призводять до спотворення пропорцій.
  2. Власницям широких плечей слід уникати жилетів із декором у зоні коміра. Для таких дівчат підійдуть жилети з великими кишенями внизу.
  3. Пишним жінкам слід вибирати жилети, що ідеально підходять їм за розміром. Модель оверсайз, як і надто тісний жилет, візуально повнюватиме.
  4. Приміряючи жилет перед покупкою, слід зазначити, де закінчується поділ. Якщо це місце відповідає найширшій точці стегна, варто знайти іншу модель довше або коротше.