Що можно цікавого почитати дитині із сучасних видань

Художня література для підліткового віку, яку пропонують сучасні видавництва, характеризується особливим тематичним розмаїттям.

На етапі переходу з дитинства в доросле життя дівчата та хлопці відчувають себе більш самостійним й незалежними, проте всередині у них ще живе жага до цікавих відкриттів та дивовижних пригод, бажання дізнаватися нове, брати участь у викликах й ставати свідками різних непересічних ситуацій.

Видавничий дім «Школа» ретельно добирає асортимент книжкової продукції, щоб задовольнити різні читацькі смаки й долучити до читання якомога більше дітей та підлітків. Адже книги — невичерпне джерело знань, скарбниця вікових традицій та мудрості, вічне джерело корисної інформації. Якщо з перших років малятко звикає проводити час із книжками-іграшками, чує, як їй читають казки дорослі, отримує від літератури задоволення, воно буде набагато більше підготованим до сприймання великих обсягів інформації у навчальні шкільні роки, а пізніше — й у закладах вищої освіти.

Як зацікавити дитину читанням

Щоб сформувати любов до читання, школа та батьки повинні добирати якісні книги, з цікавими розповідями, незвичайними персонажами та динамічним сюжетом. Окремо варто звернути увагу на серійні видання, бо від першої частини довгі тексти триматимуть книголюбів у напруженні, інтригуватимуть тим, що станеться з героями далі та чи збігатиметься очікування від розвитку подій із реальним фіналом.

На що звертати увагу під час пошуків книги, яку хотілося б купити не для зберігання на поличці, а щоб прожити її до кінця, перечитати згодом, рекламувати своїм друзям й відвідувати зустріч з її автором?

 • детальні описи в інтернет-магазинах;
 • передісторія створення тексту та різні цікавинки від письменників;
 • відгуки інших книголюбів;
 • фанфіки, тематичні блоги;
 • екранізації.

Фантазуймо і готуймося до щоденних викликів

Україна увійшла у перелік країн, читачі яких можуть насолоджуватися читанням світових бестселерів Аліс Пантермюллер і Даніели Коль рідною мовою. Загалом українською буде видано десять частин серії «Лотта та її “катастрофи”»: щоб замовити їх вигідно, переходьте на сайт видавництва «Школа», або шукайте на полицях книжкових магазинів свого міста. Для шанувальників легких кумедних історій для нестримного реготання пропонуємо познайомитися з Лоттою, її родиною, друзями та однокласниками зі сторінок таких видань:

 1. Скрізь повно кроликів.
 2. Наскільки все куме-е-едно.
 3. Заклинателька змій.
 4. Фокус-покус і кіно.
 5. Тварини, рятуйтесь!
 6. Останній цьомчик лося.
 7. Сирна лихоманка.
 8. Без лами немає драми.
 9. Цирк на дроті книга.

Нові вигадки улюблених книжкових дітлахів

Цирк на дроті автора Аліс Пантермюллер — дев’ята книга-щоденник дівчинки на ім’я Лотта, яка розповість про її чергові пригоди: у подруги Лотти Шаєн народився братик, якого вони разом бавитимуть та виховуватимуть (адже головна героїня має братів-дурбецал, з якими ніколи не знудишся). Не уникнути чергових нарікань на ненависну блок-флейту, хоча та зненацька зникла, саме тоді, коли мала б зачарувати солоденьке кошенятко малюка Рокка, який постійно кричить.

Щоразу вже з перших сторінок зрозуміло, що життя Лотти сповнене захопливих пригод, низки дивних збігів, вона неординарна, вигадлива і товариська. Цирк на дроті знову продемонструє читачеві безмежні фантазії Лотти, розповість про маленькі щоденні халепи, справжню дружбу, щиру любов до своєї родини та безліч веселих дівчачих клопотів і розваг.

Де знайти стильні книжки із захопливими пригодами

Ви можете купити будь-яку частину серії «Лотта та її “катастрофи” зі зручними варіантами оплати й доправлення замовлення за вигідною ціною, перейшовши на офіційний сайт Видавничого дому «Школа».

Приваблива вартість та висока якість продукції харківського видавництва спонукатиме вас поповнювати свою бібліотеку новинками сучасної художньої літератури для дітей. Стежте за оновленнями видавництва Школа у соціальних мережах, читайте рецензії у блозі, залишайте власні відгуки до товарів. Цирк на дроті авторка Аліс Пантермюллер: нехай буденність та клопоти тьмяніють після прочитання веселих пригод Лотти.