Технологія встановлення телескопічної витяжки: яких правил дотримуватись

Облаштування кухонного приміщення не може обійтися без витяжки. Цей компонент призначен для очищення повітря від продуктів горіння, кіптяви, жиру та інших забруднень, які утворюються на кухні під час готування.

Так, однією з найбільш ефективних і дієвих є витяжка телескопічна.

Переваги

Телескопічні витяжки – обладнання, що характеризується переліком позитивних факторів:

  1. Установки характеризуються компактними розмірами.
  2. Підвищений рівень ергономічності техніки.
  3. Високий показник потужності, що дозволяє ефективно справлятися з поставленими завданнями за максимально короткий проміжок часу.
  4. Простота і зручність у використанні обладнання.
  5. Невисокий ціновий діапазон на всі лінійки телескопічних витяжок.
  6. Унікальність конструкції, що дозволяє розміщувати витяжки даного типу в кухнях, оформлених, дотримуючись різних стильових напрямків.

Правила встановлювання

Найпоширеніший спосіб монтажу витяжок – установка в навісну шафу. В такому випадку конструкція забезпечує найбільш вільним відтоком повітря, а також допомагає правильно вибрати розмір меблевої конструкції і техніки. Якщо витяжка встановлена вірно, в вимкненому стані вона буде ледь помітна. Проте, важливо розуміти, що для маскування воздухоотвода необхідно знімати дно і верхню панель шафи.

Фіксуючи витяжку над поверхнею, вкрай важливо потурбуватися про пожежну безпеку. Бажано, щоб газова техніка, що володіє відкритим джерелом вогню, розташовувалася від витяжки на відстані не менше 65 см. Решті поверхні менш небезпечні.

Щоб отримати максимально якісне очищення повітря в приміщенні, витяжку рекомендується з’єднувати з шахтою вентиляції. Для цього слід скористатися гофрой і круглими, або прямокутними повітроводами. При цьому, купуючи складові, бажано відштовхуватися від показників патрубка, розташованого у верхній частині корпусу витяжки. Як правило, розміри даного компонента прописуються в документації пристрою.

Якщо ж витяжка приєднується до труби, бажано приховати всі комунікації, використовуючи гіпсокартонну конструкцію. При цьому, щоб не зіткнутися з порушеннями з боку ефективності роботи техніки, особливу увагу рекомендується приділяти достатньому простору для вентиляції. Також слід скористатися класичною вентильними гратами, щоб витяжка змогла працювати, дотримуючись двох режимів.