Як обрати гарну та якісну натуральну перуку: корисні поради

Перуки відомі з глибокої давнини. Ще в Стародавньому Єгипті була мода голити власне волосся і носити перуку як захист від сонця і комах.

Швидко перуку придбав інше значення-з’явилися укладання, різні стилі. Був досить тривалий період, коли вся знати носила ретельно завиті перуки. Але і сьогодні натуральні перуки актуальності не втрачають.

Поняття

Перука-нитки, приєднані до основи — шапочці або сітці. Вони створюють відчуття, що волосся у людини свої, природні. Як випливає з назви, натуральна перука виготовляється з натурального людського волосся. Чим довше перука, тим дорожче він коштує, адже знайти матеріал відповідної довжини складніше.

Натуральний перуку виглядає максимально природно. При якісному виконанні його ніяк не відрізнити від власного волосся. Навіть укладати в зачіски можна! Але вибір може виявитися важким.

Підбір

Якщо спробувати замовити перуку на https://alexandraandreeva.ua/wigs, у вас зажадають розмір голови. Універсальні перуки з регульованим розміром існують, але допомагають до певних меж. Більшість моделей-класичні вироби без регулювання. Перука повинна сидіти досить щільно, але не передавлювати і не сповзати. Це ознака, що виріб замало. Занадто велика основа буде з’їжджати і бовтатися, виявиться занадто помітною на голові.

Відтінок краще підбирати тон в тон до власного натурального волосся. Найнадійніший варіант підбору-очно, за зразками волосся, при хорошому світлі. Можна встановити відтінок по якісної фотографії, але це вимагає деякого професіоналізму. Хочеться змінити колір? Тон повинен відповідати природному тону волосся, очей і шкіри (він буває холодним, теплим і нейтральним). Світлошкірим людям більше підійдуть світлі, русяве, каштанові, попелясті перуки, смаглявим — темні і чорні.

Щоб купити перуку, потрібно дивитися на технологію виготовлення. Дешеві перуки зроблені з Тресс, пришитих до суцільної шапочці. Якість не завжди задовільна, а від тривалого носіння може потіти голова, адже природна вентиляція практично відсутня. Хороший варіант-вироби з монофіламентом на тімені. Це Сітка, до якої волосся пришиваються вручну. Вона дозволяє укладати волосся на будь-яку сторону, робити проділ і найрізноманітніші зачіски. Якісніше за все перуки ручної роботи. Вартість у них відповідна, зате вироби дарують неймовірний комфорт, а помітити, що на людині перуку, неможливо.