Перелік найкращих клінік репродуктивної медицини: яку обрати

Сьогодні досить багато жінок страждають одним з найнеприємніших захворювань – безпліддям. Дізнаючись про свій діагноз, багато хто ставить хрест на власному житті.

Проте, не варто «опускати руки» завчасно. Завдяки сучасним технологіям і прогресу в галузі медицини стало можливим лікувати безпліддя. Для цього слід звернутися в клініку репродуктивної медицини Львів на https://ivfclinic.lviv.ua/, що належить клініці «Надія».

Про клініку

Клініка репродуктивної медицини «Надія» — медичний центр, де працюють справжні професіонали, які прагнуть допомогти своїм пацієнтам і почути два заповітних слова: «Ви вагітні». Основне завдання центру-дозволити своїм пацієнткам отримати повний перелік високоякісних медичних послуг з використанням тільки якісного і надійного обладнання.

Свою діяльність клініка веде більше 10-ти років, тому дотримується принципу доказової медицини, яка і дозволяє досягати значної ефективності в реабілітаційному курсі. Головні напрямки фахівців клініки – лікування безпліддя, проведення жіночих консультацій і вивчення генетичних особливостей.

Серед основних послуг клініки слід виділити консультації, скринінгове обстеження, екстракорпоральне запліднення, допоміжне запліднення, а також діагностика ембріонів і ведення вагітності.

Переваги

Клініка «Надія» відрізняється від інших медичних установ декількома позитивними характеристиками:

  1. У клініці працюють тільки досвідчені фахівці, які протягом тривалого періоду займаються лікуванням безпліддя і знають особливості кожного виду захворювання.
  2. Фахівці клініки регулярно вдосконалюють свої знання, обмінюються досвідом із зарубіжними колегами, отже, залишаються в курсі останніх тенденцій, які зачіпають процес лікування і діагностики безпліддя.
  3. Клініка оснащена всім необхідним сучасним і високоточним обладнанням, яке використовується з сучасними технологіями і повністю відповідає світовим стандартам якості.
  4. Реабілітація виконується, дотримуючись доказової медицини, яка передбачає використання медикаментів і способів лікування, що володіють більшою ефективністю і безпекою.
  5. Можливість отримати професійне ведення вагітності, відштовхуючись від особливостей захворювання.
  6. Приятний ціновий діапазон на надання будь-якого типу послуг.

Також варто відзначити, що тільки за один рік фахівці допомагають з’явитися на світ більш, ніж 5-ти тисячам немовлят, чиї матері зіткнулися з діагнозом «безпліддя»!