Найбільша печера у світі: де вона знаходиться та що треба про неї знати

У наш час просунуте століття залишає все менше прихованих від погляду людини місць. Ви можете відправитися в дивовижні частини світу, щоб відмовитися від банальних подій.

До речі, найбільша медуза в світі не єдине, на що можна подивитися. Вам варто відправитися в печеру Шондонг, яка є найбільшою в світі.

Як була відкрита печера Шондонг?

Житель в’єтнамської провінції, якого звали Хо Хань, ще в 1991 році йшов уздовж пишного лісу. Цю область він проходив і раніше, не звертаючи особливої уваги на оточення. Але раптом дно джунглів відкрилося, тому Хо Хань ледве втримався, коли під ним обвалилася земля.

Коли чоловік прокинувся, він вдивився в зяючу прірву, яка з’явилася з-під товщі листя несподівано. Людині вдалося виявити вхід, прихований від людського ока більше мільйона років. Це і виявилося найбільшою печерою в світі.

Місцеві жителі дуже довго боялися наблизитися до входу до печери, так як спуск в печеру був пов’язаний з дивними ревучими звуками (згодом виявилося, що вони видавалися бурхливою річкою). Область сюрреалістична, неземна, оскільки просочувався моторошний туман. Забобонні люди боялися увійти в печеру саме тому.

Особливості дослідження печери Шондонг

Вже в 2009 році члени Британської асоціації дослідників зібрали експедицію для проникнення в таємничу печеру джунглів. Вони вирішили дослідити темну прірву. Це і стало початком подорожі в те царство, де ніколи не було ноги людини.

У 2009 році почався спуск експедиції на чолі з Говардом і Лімбертом. Перше, що побачили фахівці – це величезні масштаби місця. Команді вдалося спуститися на 80 метрів вниз завдяки ременям безпеки і мотузкам. Подальший прогрес був неможливий, оскільки цьому завадила стіна висотою в 60 метрів.

Масивний ліс, загублений в районах печери Шондонг

Шукачам вдалося виявити великий сюрприз-масивний ліс. Він загубився глибоко в серці печери. Стеля розмивався на розділи, валився, утворював величезні вікна. Сонячне світло проникало в темряву і висвітлювало більшу частину печери. Стародавні дерева досягали висоти в 30 метрів. Рослинність пишна, печерний підлогу повністю нею покритий. Саме тому можна отримати максимум приємних вражень.

Тепер ви знаєте, яка найбільша печера у світі, тому варто її відвідати. Ви не пошкодуєте про своє рішення в подальшому, зможете отримати максимум позитивних емоцій. Просто відправтеся на екскурсію, щоб отримати хороші враження та нові емоції!