Різновиди електронних ваг і корисні поради по їх вибору

Часи, коли на ринках можна було зустріти продавців з механічними вагами, давно закінчилися. Більшість магазинів перейшли на електронні ваги приблизно 10 років тому.

Багато в чому це обумовлено високою якістю подібних вимірювальних приладів. Їх також вкрай складно підкрутити, що зводить до мінімуму ймовірність обважування під час покупки. У продажу представлені сотні різновидів електронних ваг. У даній статті ми розглянемо основні з них та позначимо критерії, якими треба керуватися при їх виборі.

Якщо вас цікавлять недорогі, але які відповідають усім вимогам ваги електронні Київ широко представлений компаніями, які займаються їх продажу. Але ми рекомендуємо придбати їх, перейшовши за посиланням. В каталозі даної компанії ви знайдете відмінний вибір самих різних рішень, придатних для використання в магазинах, лабораторіях або будь-яких умовах, де необхідно дізнатися точну вагу зважувати продукції.

Різновиди електронних ваг

За цільовим призначенням всі ваги діляться на два класи: побутові та комерційні. Усередині кожного класу є градація на моделі, які призначені для підлогового розташування, а також у продажу є універсальні найменування. У категорію побутових ваг входять моделі, призначені для зважування продуктів, а також побутові модифікації, завдяки яким можна контролювати власну вагу.

Види електронних ваг M-ER

Якщо ми розглядаємо конкретно M-ER сегмент, то до числа найбільш популярних моделей такого типу відносяться торгові ваги. Це ваги, призначені тільки для магазину. Вони використовуються тільки для зважування товару. Застосування торгових ваг дозволяє оптимізувати розрахунок – покупець має оплачувати тільки фактичну вагу продукції. Відмінною особливістю торгових моделей є наявність двостороннього дисплея, на якому видно покупцеві та продавцеві. Якщо необхідно купити обладнання з великою кількістю функцій, віддавайте перевагу моделям, які можуть друкувати чеки.

Ще один популярний різновид комерційних ваг – фасувальні. Використовуються для передпродажної фасування товарів, їх також можна застосовувати для зважування сировини в рамках промислових або виробничих об’єктів. У даного різновиду ваг також обов’язково передбачений двосторонній дисплей. Але беріть до уваги той факт, що такі ваги не можна ставити на касу. Великий їх вибір дозволяє обрати оптимальну модифікацію навіть при обмеженому бюджеті.