Корисні поради щодо вибору електричної теплої підлоги для дитячої кімнати

Плануючи ремонт дитячої кімнати, необхідно придумати усе до дрібниць. Адже важливо створити не лише красиве, але й комфортне приміщення, в якому малюку буде тепло та безпечно.

Починаючи досліджувати цей світ, діти усе частіше знаходяться на підлозі. Там вони вчаться повзати і ходити, граються в ігри тощо. А тому важливо, аби підлогове покриття було комфортним і теплим.

Це дозволяє забезпечити електрична тепла підлога. Більшість видів, представлених на https://teploman.com.ua/teplapidloga/, підходять у тому числі і для дитячої кімнати. Вони є абсолютно безпечними, не виділяють токсичних речовин і дозволяють помітно прогріти приміщення, слугуючи додатковим або основним джерелом опалення.

Давайте детальніше розберемо: як вибрати електричну теплу підлогу у дитячу кімнату.

Переваги використання теплої підлоги у дитячій кімнаті

У дитячій кімнаті електрична тепла підлога може стати як основним, так і додатковим джерелом нагрівання приміщення. Встановлення такої системи відрізняється цілим рядом переваг:

  1. Кімната прогрівається рівномірно. Якщо батареї нагрівають повітря лише навколо себе, то тепла підлога прогріває усе покриття і, відповідно, кожен куточок кімнати.
  2. Можливість встановлення потрібних параметрів температури. Завдяки терморегулятору ви зможете контролювати, до якої температури нагрівається підлогове покриття, скручуючи або підвищуючи ці показники.
  3. Система нагріває підлогу, а тому дитина може пересуватися нею босоніж, годинами гратися там у цікаві ігри, пізнавати світ, повзати тощо.
  4. Відсутня циркуляція пилу. Батареї видають сильно гаряче повітря, потік якого відштовхує пил, переміщуючи його по усій кімнаті. З теплою підлогою таких ризиків немає.
  5. Система надійно схована під підлоговим покриттям. А отже, є абсолютно безпечною з точки зору ураження електричним струмом, отримання опіку тощо.

Особливості вибору теплої підлоги у дитячу кімнату

Звісно, не всі види електричної теплої підлоги, представлені сьогодні в магазинах, можна використовувати у дитячій кімнаті. Тут потрібно завчасно ознайомитися з характеристиками нагрівальних елементів та у разі потреби проконсультуватися із фахівцями.

Важливо, аби тепла підлога, яка буде встановлюватися у кімнаті вашої дитини, відрізнялась:

  • простотою монтажу;
  • простим управлінням;
  • мінімальними показниками електромагнітного випромінювання.

З усіх варіантів, які пропонують сучасні виробники, для дитячої кімнати найбільше підходять двожильні кабелі або нагрівальні мати на їхній основі. Також максимально безпечною та надійною є інфрачервона плівка. Однак вона не підходить для сильно холодного приміщення, оскільки у неї слабша в порівнянні з кабелями потужність.

Обираючи теплу підлогу в дитячу кімнату, відштовхуйтесь також і від того, яке там встановлене підлогове покриття. Найчастіше це ламінат, ковролін або паркет. У такому разі доречними будуть інфрачервона плівка та тонкі алюмінієві мати. Усі вони встановлюються сухим методом: не потребують заливання бетонної стяжки.