Переваги використання масажерів Ляпко: як вони можуть допомогти

При уповільненні обмінних процесів в організмі, останній починає погано працювати.

Щоб не допустити ризик розвитку серйозних захворювань, які можуть бути викликані гіподинамією, необхідно скористатися одним з найефективніших медичних пристроїв – аплікатором Ляпко. Аппликаторы, массажеры показують досить високий показник позитивного впливу на всі частини тіла людини, надаючи особливе біологічне значення.

Різновиди

Сьогодні аплікатор Ляпко представлен декількома типами, які вибираються, відштовхуючись від більшої ефективності кожного випадку:

 1. Валик — модель, яка виступає в якості масажера і володіє особливою конструкцією, супроводжуваної ручкою, гумовим обмежувачем і металевими голками. Використовується масажер при остеохондрозі хребців.
 2. Килимок — аплікатор, який виступає в якості полотна, на поверхні якого розміщені голки. Використовується аплікатор також при остеохондрозі, але вже в поперековому відділі.
 3. Масажер — тип аплікатора, який виступає у вигляді валика з ручкою. Призначений інструмент також для лікування поперекового остеохондрозу, а також для лікування шиї і грудної ділянки.
 4. Ромашка — модель, виконана в якості килимка з голками, що обладає формою квітки. Використовується килимок при наявності болю в попереку.
 5. Устілка — аплікатор, призначений для використання з взуттям і оснащений голками, орієнтованими на поліпшення різних систем.

Переваги

Ключовими позитивними властивостями аплікатора Ляпко слід вважати:

 1. Можливість значно зменшити больовий порок при наявності різноманітних патологій, наприклад, при артриті, або остеохондрозі.
 2. Аплікатор сприяє нормалізації обміну речовин, зменшенню маси тіла, усуненню целюліту.
 3. Інструмент сприяє поліпшенню сну.
 4. Можливість позбутися від патологій сечовидільної системи, нервової та статевої систем.
 5. Зменшення показника інтенсивності запальних процесів при патологіях шлунково-кишкового тракту.
 6. Аплікатор сприяє купіруванню патологічних процесів в дихальних органах.
 7. Безпечне використання навіть для вагітних жінок.
 8. Поліпшення процесів кровопостачання.
 9. Нормалізація діяльності мозку.

Проте, використання аплікаторів Ляпко не рекомендується особам, які страждають виснаженістю нервової системи, порушеннями в діяльності щитовидної залози, а також особам, що страждають онкологічними захворюваннями і неконтрольованими алергіями.